Otsi

Sold out

OBaby Stamford (Lincoln) 4-osaline mööblikomplekt Valge DeLuxe voodiga

999.00

Kvaliteetne ja stiilne neljast osast koosnev komplekt. Tooted on valmistatud puidust.

Komplekti kuuluvad- Võrevoodi, mis hiljem on kasutatav väikelapse voodina, kummut mähkimiskohaga, riidekapp, Tallboy ehk pikk riiul.

Toodete info:

Riidekapp- 6 erinevat sahtlit, millest kolm on suletud ja kolm avatud. Kapi poolel on riiete riputamiseks kaks erinevat tasandit.

Kummut- kapiuksega poolel on reguleeritava kõrgusega riiul. Kolm sahtlit jooksevad metallist siinidel ning on lihtsalt avatavad ja suletavad. Kummutile sobib mähkimismatt suurusega 76 x 45 cm

Tallboy ehk pikk riiul- Kvaliteetne kõrge kummut mahutab rohkelt riideid või muid lastetarbeid. 5 sügavat sahtlit, mis on kindlatel metallist siinidel ja tagavad sujuva lahti ning kinni panemise.

Võrevoodi/väikelapse voodi- 3 erinevat põhjakõrgust. Voodilt saab eemaldada nii ühe külje, kui ka hiljem mõlemad küljed, mis teeb voodist väikelapse voodi, nii saate voodi, mida saab tõeliselt kaua kasutada. Komplektis ka madalamad esimesed ääred voodi eesossa. Närimisvastastane kaitse voodi esimesel äärel. Voodisse sobib madrats mõõtudega 140 x 70 cm. Voodi allosas sahtel asjade hoiustamiseks.

Mõõdud ja kaal:

Mõõdud ja kaalud:

Tallboy- 130,5 x 79 x 40 cm, kaal 47 kg

Riidekapp- Kõrgus 175 cm x laius 110 cm x 50 cm, kaal 76,4 kg

Võrevoodi ja sahtel kõrgus 99,8 cm x laius 77 cm x 160 cm, kaal 37,9  kg

Kummut- Kõrgus 91 cm x laius 90 cm x 50 cm, kaal 39,9 kg

Toote värvus Valge

Tootevalikust leiab ka voodisse sobiva madratsi.

 

Laost otsas

Back to Top