Otsi

Poolehinnaga.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ IMake (registrikood 16194360), aadressiga Tallinna mnt 70/2 Pärnu 80034

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui pole märgitud teisiti.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse maksumus, mille saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, LHV, Coop pank, Luminor, Citadele, Revolut, N26), krediitkaartidega (VISA, MasterCard, GooglePay, ApplePay) või kasutades erinevaid järelmaksu võimalusi (Montonio Pay Later, Liisi, TFBank, BigBank, SVEA Finance ja Placet Group).

Makse tegemine toimub väljaspool Veebipoe e-poe keskkonda Montonio Finance UAB vahendusel. Veebipoe e-poel ei ole ligipääsu kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

Pärast toote eest tasumist palun vajutage pangas kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Poole hinnaga e-poest saab pakke tellida Eestisiseselt. Kõik tooted on eelnevalt rühmitatud transpordi tarbeks, kui ostukorvis ei kuvata konkreetsel tootel pakiautomaatide pakkujate valikut tähendab see, et kaup ei mahu füüsiliselt pakiautomaati. 

Kauba saatmise kulud kannab ostja, kui ei ole toote juurde märgitud teisiti.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kui kaup toimetatakse kohale hiljem, on see toote info juures ka ära märgitud.

Teil on meie e-poest ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel:

Omniva pakiautomaat  2.99€

Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu.
Automaadid on avatud 24 tundi ja asuvad tavaliselt erinevate ostukeskuste peauste läheduses.

SmartPOST pakiautomaat 2.99

Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu. 
Automaadid on avatud kaupluste avamisaegadel ja asuvad tavaliselt erinevates ostukeskustes sees. 

DPD kuller  5.99

Tooted tuuakse kulleriga Teie valitud aadressile. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni või smsi teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

Itella kuller 5.99

Tooted tuuakse kulleriga Teie valitud aadressile. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni või smsi teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

CargoBuild kuller  15.00

Suurema mõõduliste või ülemõõduliste pakkide tarvis. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni või e-kirja  teel ning kooskõlastab kättetoimetaseks sobiva aja. Tellimus toimetatakse maja ette. 

Tulen ise järgi  0,00

Kaubale on võimalik ise lattu järgi tulla vaid müüjaga kokkuleppel aadressile Tallinna mnt 70/2, Pärnu. 

Tasuta transpordi kampaania raames on müüjal õigus valida kauba kättetoimetamiseks maksimaalselt kiire ja ökonoomne transpordiviis. 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus e-posti teel aadressile info@poolehinnaga.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud (postitamise tasu ning käsitlustasu summas 5 eurot) kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale asi). 

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud v.a kauba tagastamise kulud. 

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@poolehinnaga.ee

Isikuandmete töötlemine ja turvalisus

Isikuandmete töötlemine

Veebipoe isikuandmete vastutav töötleja on IMake OÜ (registrikood 16194360 asukohaga Tallinna maantee 70/2), ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB le.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ja lepingu täitmise eesmärgil, kinnitades, et andmed ei ole mõeldud edastamiseks kolmandatele isikutele.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Turvalisus

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Kaupluse külastamise ning ostude sooritamise käigus e-poest teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalse infona. 

Kauplemistegevuses jälgime, et meie poolt tehtud toimingud oleks kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Kasutustingimustega nõustumine

Tellimuse esitamisel palun tutvuge kasutajatingimustega ja ostu sooritades kinnitate, et nõustute, et olete tutvunud siin toodud tingimustega ja neist aru saanud.

Back to Top