Otsi

Tellimistingimused

NaguUus.ee e-poest tellimise tingimused on kõigi klientide jaoks võrdsed. Tellimus vormistatakse NaguUus.ee internetipoest ostu sooritaja (edaspidi Ostja) ja Bremers OÜ (edaspidi Müüja) vahel. Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega. Ostja kasutab ostu sooritamiseks virtuaalset ostukorvi, lisades toote ning valides sobiva makseviisi. Tellimus vormistatakse sellest hetkest kui Müüja edastab Ostjale arve e-postiga. Hetkest kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Bremers OÜ arvelduskontole loetakse tellimus jõustunuks.

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad NaguUus.ee e-poes on välja toodud Eurodes.

Ostja tasub toodete eest vastavalt Bremers OÜ poolt edastatud arvele. Müüja jätab endale õiguse tellimus ja arve tühistada kui Ostja ei ole tasunud arvet hiljemalt arvel märgitud tasumiskuupäevaks.

Kauba eest tasub Ostja Bremers OÜ arveldusarvele arvel märgitud panka. Samuti on võimalik tasuda kasutades maksmiseks pangalinki (SEB, Swedbank, LHV ja Nordea).

Kuidas osta NaguUus.ee e-poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu “Edasi” peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordi- ning makseviis.
Valides makseviisiks:

 1. Pangalingiga
  Vajutage nuppu “Esita tellimus” peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb pangalinkide valik piltide näol. Vajutades sobivale pangale saate teostada automaatse tellimuse tasumise. Peale tellimuse tasumist saadetakse Teie e-posti peale arve.
 2. Arvega
  Vajutage nuppu “Esita tellimus” peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb võimalus avada tellimus pdf faili kujul ning samuti saadetakse tellimus Teie e-posti peale.

Transport

 

 • SmartPOST (4.00 EUR)
  Kõik tooted, mis on tähistatud märgiga:  on võimalik tellida läbi smartposti.
  Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
  Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.
 • DPD kuller (7.00 EUR)
  Kauba toob kohale DPD Eesti.
  Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks.

 

 • Tulen ise järgi
  Aadress: Kohila 2A, Tallinn
  Avatud: E-R: 10-18.00

L: 11-14.00

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul ühe tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui kolm tööpäeva.
Olemasolevad tooted on reaalselt kaupluses/laos olemas ning puudub täiendav tarneaeg.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult ja tagastame tasutud raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisainfo

Bremers OÜ jätab endale õiguse muuta NaguUus.ee sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.
Lisainfo saamiseks palun pöörduge julgelt telefonil 600 22 55, mob. 52 66 138 või E-posti teel: info@naguuus.ee

Back to Top